Menu
A+ A A-

Destination Imagination

Wielki sukces na Olimpiadzie Kreatywności!

Nagroda specjalna Renesansu - EDBściaki LO XVI, trenerka p. Dorota Zielińska

Wyzwanie techniczne

I m. Asimo Team LO XVI,  p.Krzysztof Szczepański

Wyzwanie naukowe

I m. Safiro Team LO XVI, trenerzy p. Marta Olufowobi-Tarka, p.Krzysztof Szczepański

II m. Cube Gimnazjum 13, trenerka p. Dorota Zielińska

Wyzwanie artystyczne

II m. White Foxes Gimnazjum 13, trenerzy p. Bogusława Semik-Ćwirko, p. Jarosław Szydełko,

III m. EDBściaki LO XVI, trenerka p. Dorota Zielińska

Wyzwanie społeczne 

III m. Rambutany Gimnazjum 13, trenerki p. Katarzyna Ignaszewska, p. Małgorzata Rabiej

V m. RainbowMoon, Gimnazjum nr 13, trenerzy p. Marta Olufowobi-Tarka, p.Krzysztof Szczepański

Wyzwanie konstrukcyjne

IV m. Lenny_Face, Gimnazjum nr 13, trenerka p. Anita Jagucka

Nagrody specjalne "Grzegorzewskiego"

Cube, trenerka p. Dorota Zielińska

White Foxeses, trenerzy p. Bogusława Semik-Ćwirko, p. Jarosław Szydełko,

Rambutany, trenerki p. Katarzyna Ignaszewska, p. Małgorzata Rabiej

Wyzwanie trenerskie

I m. p. Katarzyna Ignaszewska, p. Małgorzata Rabiej

Gratulacje dla wszystkich!

Galeria zdjęć

Olimpiada Kreatywności

W niedzielę 11 marca nastąpi wielkie otwarcie Olimpiady Kreatywności. Dzien później drużyny z Reja rozpoczną rywalizację z uczestnikami z całej Polski. Zapraszamy do kibicowania im podczas prezentacji w Hali Stulecia i Wrocławskim Centrum Konferencyjnym.

Poniedziałek 12 marca
16.20 Rambutany, Gimnazjum nr 13 (trenerki: p. Katarzyna Ignaszewska, p. Małgorzata Rabiej), wyzwanie społeczne
17.40 RainbowMoon, Gimnazjum nr 13 (trenerzy: p. Marta Olufowobi-Tarka, p. Krzysztof Szczepański), wyzwanie społeczne
Wtorek 13 marca
8.40 Lenny_Face, Gimnazjum nr 13 (trenerka: p. Anita Jagucka), wyzwanie konstrukcyjne
10.40 Cube, Gimnazjum nr 13 (trenerka: p. Dorota Zielińska), wyzwanie naukowe
11.40 Safiro Team, Liceum Ogólnokształcące nr XVI (trenerzy: p. Marta Olufowobi-Tarka, p. Krzysztof Szczepański), wyzwanie naukowe
15.00 Asimo Team, Liceum Ogólnokształcące nr XVI (trener: p. Krzysztof Szczepański), wyzwanie techniczne
15.40 White Foxes, Gimnazjum nr 13 (trenerzy: p. Bogusława Semik - Ćwirko, p. Jarosław Szydełko), wyzwanie artystyczne
16.00 EDBściaki, Liceum Ogólnokształcące nr XVI (trenerka: p. Dorota Zielińska), wyzwanie artystyczne

Trzymamy kciuki za wszystkich!

Sukces na Olimpiadzie DI w USA

Nasze szkolne drużyny DI znów spisały się znakomicie podczas Światowych Finałów Olimpiady Kreatywności Destination Imagintaion, które wczoraj w nocy zakończyły się w  Knoxville w USA.

Drużyna ASIMO Team zdobyła Nagrodę Specjalną Renesansu, drużyna Cube - II miejsce, a drużyna Safiro - VI miejsce w swoich wyzwaniach i kategoriach wiekowych!

Ogromne gratulacje!

Wielki sukces na Olimpiadzie Kreatywności!

Nasze drużyny po raz kolejny odniosły ogromne sukcesy na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności.

I miejsce w wyzwaniu naukowym (II poziom wiekowy) - drużyna Cube, trenerka p.Dorota Zielińska!

I miejsce w wyzwaniu technicznym  (III poziom wiekowy) oraz Nagroda Renesansu -  drużyna ASIMO TEAM, trenerka p. Monika Kawarska-Puła!

II miejsce w wyzwaniu naukowym (III poziom wiekowy) oraz Nagroda Leonarda da Vinci  - drużyna Safiro Team, trenerzy p. Marta Olufowobi-Tarka, p. Krzysztof Szczepański!

II miejsce w wyzwaniu technicznym (II poziom wiekowy) - drużyna Lenny_Face, trenerka p. Anita Jagucka!

GRATULUJEMY!!!

Gratulujemy również świetnych występów drużynom White Foxes (p. Bogusława Semik, p. Jarosław Szydełko), DSN Team (p. Dorota Zielińska), Umbeki Team (p. Małgorzata Rabiej, p. Katarzyna Ignaszewska), Melafefoki (p. Monika Kamer), a także dziękujemy wszystkim wolontariuszom, którzy wspomagali organizację olimpiady. 
P.S. Nasi zwycięzcy będą reprezentować Polskę na olimpiadach międzynarodowych w USA i Chinach! Trzymamy więc dalej kciuki!

Galeria zdjęć

Trzynastka na Olimpiadzie DI

 W piątek 17 i sobotę 18 marca nasze drużyny DI prezentują swoje wyzwania drużynowe na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności. Będzie można zobaczyć je w Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia. Plan prezentacji: 
- piątek 8.00 Safiro Team (p. Marta Olufowobi, p. Krzysztof Szczepański), 11.40 Lenny_Face (p. Anita Jagucka), 12.00 White Foxes (p. Bogusława Semik, p. Jarosław Szydełko), 14.00 DSN Team (p. Dorota Zielińska), 16.40 Umbeki Team (p. Małgorzata Rabiej, p. Katarzyna Ignaszewska) 17.00 Asimo Team (p. Monika Kawarska);
- sobota: 8.20 Melafefoki (p. Monika Kamer), 11.00 Cube (p. Dorota Zielińska).
Serdecznie zapraszamy do kibicowania „naszym”. Ale uwaga - DI jest zaraźliwe :).