Menu
A+ A A-

Destination Imagination

XIV Olimpiada Kreatywności DI

Ogromne gratulacje dla drużyn biorących udział w XIV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności DI!

Wyzwanie Społeczne:

I m. Rambutanki (Gimnazjum 13), trenerki p. Katarzyna Ignaszewska, p. Małgorzata Rabiej

Wyzwanie artystyczne:

I m. MOD (LO XVI), trenerka p. Dorota Zielińska

II m. Septanation (LO XVI), trener p. Jarosław Szydełko

Wyzwanie naukowe:

II m. Safiro Team (LOXVI), trenerzy p. Marta Olufowobi-Tarka, p. Krzysztof Szczepański

Nagroda Kreatora

Septanation, trener p. Jarosław Szydełko.

Gratulujemy także drużynie CUBE i trenerce p. Dorocie Zielińskiej świetnego występu w wyzwaniu naukowym!

 

 

Galeria zdjęć

Olimpiada Kreatywności Destination Imagination

Już w przyszły weekend we Wrocławiu odbędzie się Olimpiada Kreatywności Destination Imagination. Wstęp na wyzwania główne jest otwarty zatem zapraszamy do kibicowania naszym drużynom! Prezentacje odbędą się w Liceum Ogólnokształcącym nr V przy ul. J. Kuronia.

Harmonogram występów drużyn DI na Olimpiadzie Kreatywności

1-3 marca 2019 r.

Sobota
8.20 Rambutanki, Gimnazjum nr 13, wyzwanie społeczne, trenerki: p. Katarzyna Ignaszewska, p. Małgorzata Rabiej

Niedziela
10.50 Safiro Team, Liceum Ogólnokształcące nr XVI, wyzwanie naukowe, trenerzy: p. Krzysztof Szczepański, p. Marta Olufowobi-Tarka
11.30 Cube, Gimnazjum nr 13, wyzwanie naukowe, trenerka: p. Dorota Zielińska
11.20 Septanation, Liceum Ogólnokształcące nr XVI, wyzwanie artystyczne, trener: p. Jarosław Szydełko
12.20 MOD, Liceum Ogólnokształcące nr XVI, wyzwanie artystyczne, trenerka: p. Dorota Zielińska

Wielki sukces na Olimpiadzie Kreatywności!

Nagroda specjalna Renesansu - EDBściaki LO XVI, trenerka p. Dorota Zielińska

Wyzwanie techniczne

I m. Asimo Team LO XVI,  p.Krzysztof Szczepański

Wyzwanie naukowe

I m. Safiro Team LO XVI, trenerzy p. Marta Olufowobi-Tarka, p.Krzysztof Szczepański

II m. Cube Gimnazjum 13, trenerka p. Dorota Zielińska

Wyzwanie artystyczne

II m. White Foxes Gimnazjum 13, trenerzy p. Bogusława Semik-Ćwirko, p. Jarosław Szydełko,

III m. EDBściaki LO XVI, trenerka p. Dorota Zielińska

Wyzwanie społeczne 

III m. Rambutany Gimnazjum 13, trenerki p. Katarzyna Ignaszewska, p. Małgorzata Rabiej

V m. RainbowMoon, Gimnazjum nr 13, trenerzy p. Marta Olufowobi-Tarka, p.Krzysztof Szczepański

Wyzwanie konstrukcyjne

IV m. Lenny_Face, Gimnazjum nr 13, trenerka p. Anita Jagucka

Nagrody specjalne "Grzegorzewskiego"

Cube, trenerka p. Dorota Zielińska

White Foxeses, trenerzy p. Bogusława Semik-Ćwirko, p. Jarosław Szydełko,

Rambutany, trenerki p. Katarzyna Ignaszewska, p. Małgorzata Rabiej

Wyzwanie trenerskie

I m. p. Katarzyna Ignaszewska, p. Małgorzata Rabiej

Gratulacje dla wszystkich!

Galeria zdjęć

Olimpiada Kreatywności

W niedzielę 11 marca nastąpi wielkie otwarcie Olimpiady Kreatywności. Dzien później drużyny z Reja rozpoczną rywalizację z uczestnikami z całej Polski. Zapraszamy do kibicowania im podczas prezentacji w Hali Stulecia i Wrocławskim Centrum Konferencyjnym.

Poniedziałek 12 marca
16.20 Rambutany, Gimnazjum nr 13 (trenerki: p. Katarzyna Ignaszewska, p. Małgorzata Rabiej), wyzwanie społeczne
17.40 RainbowMoon, Gimnazjum nr 13 (trenerzy: p. Marta Olufowobi-Tarka, p. Krzysztof Szczepański), wyzwanie społeczne
Wtorek 13 marca
8.40 Lenny_Face, Gimnazjum nr 13 (trenerka: p. Anita Jagucka), wyzwanie konstrukcyjne
10.40 Cube, Gimnazjum nr 13 (trenerka: p. Dorota Zielińska), wyzwanie naukowe
11.40 Safiro Team, Liceum Ogólnokształcące nr XVI (trenerzy: p. Marta Olufowobi-Tarka, p. Krzysztof Szczepański), wyzwanie naukowe
15.00 Asimo Team, Liceum Ogólnokształcące nr XVI (trener: p. Krzysztof Szczepański), wyzwanie techniczne
15.40 White Foxes, Gimnazjum nr 13 (trenerzy: p. Bogusława Semik - Ćwirko, p. Jarosław Szydełko), wyzwanie artystyczne
16.00 EDBściaki, Liceum Ogólnokształcące nr XVI (trenerka: p. Dorota Zielińska), wyzwanie artystyczne

Trzymamy kciuki za wszystkich!

Sukces na Olimpiadzie DI w USA

Nasze szkolne drużyny DI znów spisały się znakomicie podczas Światowych Finałów Olimpiady Kreatywności Destination Imagintaion, które wczoraj w nocy zakończyły się w  Knoxville w USA.

Drużyna ASIMO Team zdobyła Nagrodę Specjalną Renesansu, drużyna Cube - II miejsce, a drużyna Safiro - VI miejsce w swoich wyzwaniach i kategoriach wiekowych!

Ogromne gratulacje!