Tutaj znajdują się informacje dla rodziców naszych uczniów.

Stypendium Fundacji Efekt Motyla dla zdolnych uczniów

Stypendium Fundacji Efekt Motyla przeznaczone jest dla uczniów z terenu całej Polski zdolnych i zmotywowanych do nauki, których trudna sytuacja materialna utrudnia zdobywanie wiedzy.

Celem stypendium jest wspomaganie edukacji młodych ludzi, rozbudzanie ambicji i przedsiębiorczości. Stypendia w wysokości 300 zł na miesiąc przyznawane są przez kolejne 10 miesięcy roku szkolnego. Ponadto dla wybranych Stypendystów organizowany jest także wyjazd motywacyjny do Warszawy w październiku 2018r. połączony z warsztatami rozwojowymi.

Warunki formalne, jakie należy spełnić:
- zamieszkanie na wsi;
- uczęszczanie do VII klasy szkoły podstawowej/ II i III klasy gimnazjum / szkoły ponadgimnazjalnej (liceum, technikum, szkoła zawodowa);
- trudna sytuacja materialna w rodzinie;
- przesłanie poprawnie wypełnionego wniosku o przyznanie stypendium w terminie 1-15 lipca 2018r. wraz ze skanem świadectwa szkolnego za rok 2017/18 na adres e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacja o stypendium

Wniosek

Dobry Start

1 czerwca 2018 r. weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie rządowego programu „Dobry Start”. Dzięki programowi rodzice i opiekunowie – bez względu na dochody – otrzymają raz w roku wsparcie finansowe w wysokości 300 zł. Będą mogli przeznaczyć je na zakup m.in. przyborów szkolnych, czy odzieży na nowy rok szkolny. Świadczeniem zostaną objęci wszyscy uczniowie do ukończenia 20. roku życia. W przypadku dzieci niepełnosprawnych wsparcie będzie przysługiwało do ukończenia 24. roku życia. Program „Dobry Start” to również wsparcie dla uczestników zajęć rewalidacyjno-wychowawczych od 7. roku życia do zakończenia zajęć.

Ubezpieczenie

Wszyscy którzy chcą jeszcze wpłacić na ubezpieczenie mogą robić przelewy na konto  RR  58 1090 2402 0000 0001 1500 2363 – bank WBK.

Wpłaty gotówkowe będą przyjmowane w dniu konsultacji 02.10.2017 w godzinach od 16.30  do 17.40  jak zawsze na portierni szkoły. Po tym terminie następuje zamknięcie ubezpieczenia.

Wpłaty dokonane po tym terminie będą zwracane na konto (po potrąceniu kosztów przelewu).

Zebrania i konsultacje

Zebrania i konsultacje dla rodziców odbędą się 6 listopada 2017 roku w godz. 17.00 - 19.00.

Aukcja dla drużyn DI z Gimnazjum nr 13!

KIERUNEK: BRUKSELA!
Otrzymaliśmy niezwykły prezent od Pani Europoseł Lidii Geringer de Oedenberg, która zdecydowała się pomóc naszym drużynom DI w organizacji wyjazdu do USA.  Pani Europoseł przekazała dwa pojedyncze zaproszenia (dla osób od 16 roku życia) na wycieczkę - wizytę studyjną do Parlamentu Europejskiego w Brukseli! Będzie je można wylicytować na organizowanej przez nas aukcji, z której dochód przeznaczony zostanie na wyjazd trzech drużyn na Światową Olimpiadę Kreatywności w Knoxville. Minimalna kwota określona przez Panią Poseł to 600 zł za jedno zaproszenie. Możliwe terminy wyjazdu: 11-14 lipca 2017 r., 28 sierpnia - 1 września 2017 r., 8 - 11 października 2017 r..

W załącznikach szczegóły: List, regulamin, przykładowy program.

Zapraszamy do licytacji! Wygrywają dwie najwyższe oferty!

Minimalna kwota przebicia to 50 zł.

Aktualna najwyższa oferta 100 zł, aktualizacja 21 maja 2017 r. godzina 16.00.

Termin zakończenia aukcji: 22 maja 2017 r., godzina 21.00.

Link do licytacji

W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu przez email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

• Rada Rodziców

Skład Rady Rodziców:

Piotr Krupiarz  (3D) – przewodniczący

Elżbieta Grzesica (2B) – zastępca przewodniczącego

Joanna Jeż ( 3H) – skarbnik

Regulamin Rady Rodziców

Wpłaty na Radę Rodziców

Bank Zachodni

tytułem "Wpłata na Radę Rodziców kl......."

Kwota: 50 zł

• Ubezpieczenie