Spotkanie z siatkarzami

W poniedziałek 18 czerwca będziemy gościć siatkarzy, reprezentantów Argentyny i Brazylii, medalistów Igrzysk Olimpijskich: Raúla Nicolasa Quirogę, Marcosa Milinkovica, Maurícia Camargo Limę i Gibę. Spotkanie w hali sportowej o godz. 11.30.

Wycieczka Skalnika

Szkolne Koło Turystyczne SKALNIK zaprasza wszystkich chętnych namajową słoneczną wycieczkę po Rudawach Janowickich 13 maja (wyjątkowo w niedzielę). W planach dotarcie do szczytu Skalnik (przy okazji rozpoczęcie zaliczania Korony Sudetów).
Zgody i pieniądze (30 złotych) należy dostarczyć do piątku 11 maja do p. Krzysztofa Sojki (s.34) lub p. Małgorzaty Rabiej (s.44).
Więcej w karcie informacyjnej.

Zbiórka książek

WIELKA ZBIÓRKA KSIĄŻEK DLA MAŁYCH I DUŻYCH PACJENTÓW – ZACZYTANI.ORG

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do włączenia się w akcję fundacji Zaczytani.org.

W dniach 8.05 – 21.05.2018 r.  zbieramy książki dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych przebywających w szpitalach.

Książki można zostawić na półce obok pokoju nauczycielskiego

(II piętro) lub dostarczyć do p. M. Rabiej (s.44).

Oddaj książkę w bardzo dobrym stanie, taką którą chciałbyś ofiarować bliskiemu podczas choroby.

Dzień z Zespołem Crossover.

Już w najbliższą środę 25 kwietnia w naszej szkole "Dzień z zespołem Crossover".
Zaproszone klasy wysłuchają na żywo standardów muzyki rockowej. Podczas występów szkolny wolontariat zorganizuje zbiórkę funduszy na wyjazd naszych drużyn DI na Olimpiadę Kreatywności do USA.

Wycieczka ze Skalnikiem

Szkolne Koło Turystyczne SKALNIK zaprasza wszystkich chętnych na wiosenną wycieczkę w Rudawach Janowickich 14 kwietnia.
Zgody i pieniądze (30 złotych) należy dostarczyć do czwartku 12 kwietnia do p. Krzysztofa Sojki (s.34) lub p. Małgorzaty Rabiej (s.44)

Tydzień Ruchu- turniej badmintona

W ramach odbywającego się w naszej szkole Tygodnia Ruchu zachęcamy wszystkich uczniów, ich rodziny, najbliższych i przyjaciół do udziału w kolejnym Rodzinnym Turnieju Badmintona. Turniej odbędzie się 10-03-2018 o godzinie 10:00 w sali gimnastycznej GIM 13 i LO 16. Prawo udziału mają wszyscy uczniowie i ich najbliżsi. Zgłoszenia będą przyjmowane przed turniejem do godziny 9:45. Serdecznie zapraszamy Jarosław Szydełko i Damian Wysocki.

• Konkursy
  • SKT SKALNIK

Szkolne Koło Turystyczne SKALNIK jest najstarszym kółkiem zainteresowań w naszym Gimnazjum.

logo skalnika

Spis punktów GOT za wycieczki odbyte w roku szkolnym 2012-2013

• Zajęcia pozalekcyjne
  • Zdrowa Ja
  • The English Corner

Zapraszamy na stronę z materiałami języka angielskiego przygotowaną przez naszego nauczyciela Grzegorza Bogackiego.

The English Corner

• Biblioteka

MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA WE WROCŁAWIU
    Filia nr 29, ul. Reja 1

Godziny otwarcia:
    pon., wt., czw., pt. 10.00-19.00
    śr.: 12.00-16.00
    sob.: 10.00-15.00

Nasz adres:

Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu.
    Filia nr 29
    ul. Mikołaja Reja 1, 50-354 Wrocław

Wszystkich sympatyków Filii nr 29 zapraszamy na stronę na Facebooku.

MATERIAŁY DO POBRANIA DLA NAUCZYCIELI

>>Projekt współpracy Filii nr 29 z gimnazjum i liceum<<