Skalnik zaprasza

Szkolne koło turystyczne Sklanik zaprasza na pieszą wycieczkę z Henrykowa do Strzelina. Trasa wędrówki może zostać skrócona (do Białego Kościoła) z powodu warunków na szlaku. Wyjazd w sobotę 17 listopada 2018 roku. Zbiórka o 8.00 na dworcu Głównym PKP. Powrót o godzinie 18.00. Koszt 25 zł. Wyżywienie we własnym zakresie. Na trasie nie ma schroniska górskiego. Zgłoszenia przyjmuje p. M. Rabiej i p. K. Sojka.

Karta informacyjna

Zbiórka karmy dla zwierzaków

Dziś obchodzimy ŚWIATOWY DZIEŃ ZWIERZĄT  i z tej okazji rozpoczynamy zbiórkę karmy dla zwierzaków ze schroniska we Wrocławiu. Zbiórka potrwa do piątku (12.10) - serdecznie zapraszamy do włączenia się w akcję! :)

Wpłaty na szafki

Wpłat na szafki można dokonywać na konto 51 1020 5226 0000 6702 0417 9032

Tytuł wpłaty: darowizna na bieżącą działalność szkoły na wymianę/nowy zamek w szafce ubraniowej ucznia:......

Kwota: 10 zł

Po wpłacie na konto potwierdzenie/wydruk wpłaty należy dostarczyć do pokoju konserwatorów w celu otrzymania kluczyka.

Przesłuchania do zespołu CROSSOVER!

W poniedziałek 10 września w godzinach od 15.10 do 16.40 w sali nr 12 odbędą się przesłuchania chętnych do grania lub śpiewania w szkolnym zespole rockowym CROSSOVER. Jeśli czujesz, że masz talent muzyczny przyjdź, a będzie szansa na niezapomnianą muzyczną przygodę i występy na dużej scenie.

Spotkanie z siatkarzami

W poniedziałek 18 czerwca będziemy gościć siatkarzy, reprezentantów Argentyny i Brazylii, medalistów Igrzysk Olimpijskich: Raúla Nicolasa Quirogę, Marcosa Milinkovica, Maurícia Camargo Limę i Gibę. Spotkanie w hali sportowej o godz. 11.30.

Wycieczka Skalnika

Szkolne Koło Turystyczne SKALNIK zaprasza wszystkich chętnych namajową słoneczną wycieczkę po Rudawach Janowickich 13 maja (wyjątkowo w niedzielę). W planach dotarcie do szczytu Skalnik (przy okazji rozpoczęcie zaliczania Korony Sudetów).
Zgody i pieniądze (30 złotych) należy dostarczyć do piątku 11 maja do p. Krzysztofa Sojki (s.34) lub p. Małgorzaty Rabiej (s.44).
Więcej w karcie informacyjnej.

• Konkursy
  • SKT SKALNIK

Szkolne Koło Turystyczne SKALNIK jest najstarszym kółkiem zainteresowań w naszym Gimnazjum.

logo skalnika

Spis punktów GOT za wycieczki odbyte w roku szkolnym 2012-2013

• Zajęcia pozalekcyjne
  • Zdrowa Ja
  • The English Corner

Zapraszamy na stronę z materiałami języka angielskiego przygotowaną przez naszego nauczyciela Grzegorza Bogackiego.

The English Corner

• Biblioteka

MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA WE WROCŁAWIU
    Filia nr 29, ul. Reja 1

Godziny otwarcia:
    pon., wt., czw., pt. 10.00-19.00
    śr.: 12.00-16.00
    sob.: 10.00-15.00

Nasz adres:

Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu.
    Filia nr 29
    ul. Mikołaja Reja 1, 50-354 Wrocław

Wszystkich sympatyków Filii nr 29 zapraszamy na stronę na Facebooku.

MATERIAŁY DO POBRANIA DLA NAUCZYCIELI

>>Projekt współpracy Filii nr 29 z gimnazjum i liceum<<