Menu
A+ A A-

Maraton czytelniczy

Tylko dla osób, które mają 14-17 lat.

Tylko dla tych, którzy wiedzą, że zimowe popołudnia i wieczory są stworzone do pochłaniania książek.

Kiedy na dworze jest ciemno i zimno, warto znaleźć miejsce z idealnymi warunkami do czytania. W sobotę 3 lutego, w bibliotece na Reja będziemy czytać książki własne, biblioteczne, papierowe lub z Legimi, będziemy pić gorącą czekoladę z piankami, czytać, wylegiwać się na pufach (można też zabrać ze sobą poduszki), rozkoszować się lekturą, rozmyślać o książkach i … czytać.
Zaczynamy o 15:00, po zamknięciu biblioteki dla innych czytelników. Jeśli przyjdziesz później, użyj dzwonka.
Liczba miejsc ograniczona. Prosimy o zapisy w bibliotece, mejlowo ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) lub telefonicznie (71 326 60 63) i o przyniesienie zgody rodziców.
#czytamzbibliotekanaReja
https://www.facebook.com/events/772323382967580/