MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA WE WROCŁAWIU

śr.: 12.00-16.00
sob.: 10.00-15.00

Nasz adres:

Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu.
Filia nr 29
ul. Mikołaja Reja 1, 50-354 Wrocław

Wszystkich sympatyków Filii nr 29 zapraszamy na stronę na Facebooku.

MATERIAŁY DO POBRANIA DLA NAUCZYCIELI

>>Projekt współpracy Filii nr 29 z gimnazjum i liceum<<
>>Pakiety edukacyjne<<

Biblioteka przy Reja informuje.

Miejska biblioteka publicznaUczniowie klas 3 z końcem roku tracą status uczniów w naszej Bibliotece. Karta biblioteczna zachowuje swoją ważność i zachęcamy do dalszego korzystania z sieci wrocławskich bibliotek.
Prosimy, aby uczniowie klas 3 sprawdzili, czy książki na ich kontach nie są przetrzymane.

Z dniem 1.07.2015 za przetrzymywane książki zacznie się naliczać regulaminowa kara.

Zachęcamy wszystkich uczniów Gimnazjum nr 13 do korzystania z Biblioteki w czasie wakacji. Biblioteka będzie czynna przez całe lato, zmienią się jednak nieco godziny.

Zapisy do biblioteki

Miejska Biblioteka PublicznaZapraszamy Uczniów Gimnazjum nr 13 do korzystania z Biblioteki przy ul. Reja 1.

Przy zapisie wymagana jest obecność rodzica lub opiekuna prawnego, ponieważ jesteście osobami niepełnoletnimi.

Przy aktywowaniu karty bibliotecznej z użyciem URBANCARD procedura zapisu jest taka sama.

Dla dopełnienia formalności niezbędny jest dowód osobisty rodzica i Wasz PESEL.

Jeżeli zapisaliście się do Biblioteki wcześniej lub jesteście czytelnikami innej filii Miejskiej Biblioteki Publicznej, to przyjdźcie do nas z kartą biblioteczną i legitymacją szkolną.

Zapraszamy w godzinach otwarcia Biblioteki!!!

Tajemnicza Księga z Kells...

MBP we Wrocławiu Filia 29 i Drużyna Wczesnośredniowieczna Ulf Ragnarsson Hird zapraszają

Skarb narodowy Irlandii - owiana tajemnicą Księga z Kells

o irlandzkich klasztorach i ewangeliarzu zwanym dziełem aniołów opowie dr Anna Cisło z Instytutu Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Wrocławskiego