Doradcy edukacyjno-zawodowi

Wrocławscy doradcy edukacyjno-zawodowioferują:

- zajęcia grupowe z zakresu doradztwa edukacyjno-zawodowego dla uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych,
- porady indywidualne dla uczniów i ich rodziców,
- spotkania informacyjne z rodzicami,
- e-poradnictwo poprzez witrynę www.doradcy-wroclaw.pl

Doradztwo obejmuje:

- określanie predyspozycji i zainteresowań zawodowych ucznia,
- informację o zawodach,
- informację o wrocławskiej ofercie edukacyjnej,
- pomoc w zaplanowaniu swojego rozwoju edukacyjno-zawodowego.

Uczniami z Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej we Wrocławiu opiekuje się doradca zawodowy – pani Teresa Podgórska ze Szkolnego Ośrodka Kariery, który funkcjonujew Zespole Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych przy ul. Worcell 3 we Wrocławiu.

Jeśli istnieje taka potrzeba rodzice uczniów mogą umówić się z p. Teresą Podgórską na spotkanie indywidualne (tel. 601615808, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ).

Polecane strony internetowe:

- wrocławskiej edukacji: www.edu.wroclaw.pl

- informacji edukacyjno-zawodowej: www.doradcy-wroclaw.pl

W tej kategorii nie ma artykułów. Jeśli na tej stronie wyświetlane są podkategorie, mogą zawierać artykuły.