Menu
A+ A A-

Crossover

Crossover

Crossover

W piątek 15 czerwca nasz zespół Crossover wystąpił na koncercie podczas Pikniku Rodzinnego organizowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej we Wrocławiu i Radę Osiedla Plac Grunwaldzki. Można było premierowo wysłuchać najnowszą kompozycję zespołu pod tytułem "Desert", która opiera się na polimetrycznym układzie 3 na 2.


Koncert Crossover w SP 10.

W czwartek 16 czerwca nasz zespół Crossover zagrał koncert w SP nr 10 we Wrocławiu w ramach "Balu Szóstoklasisty". Oto kilka zdjęć z koncertu, które wykonała Natalia Koćwin z 2b.

Crossover w SP 10

Dzień z zespołem CROSSOVER

W środę 25 maja odbędzie się coroczny "Dzień z zespołem CROSSOVER".
Od godziny 9.40 do 13.20 uczniowie będą mogli posłuchać naszego zespołu w sali nr 41.
Chętne klasy po akceptacji nauczyciela uczącego na danej godzinie mogą zgłaszać się do Karola Kuchcińskiego i Pawła Kuflowskiego z klasy 2B, którzy przygotują harmonogram dnia.

Imprezę wraz z zespołem przygotuje szkolny wolontariat. Będzie on zbierał datki na leczenie 5-miesięcznego Tymonka, który walczy z siatkówczakiem - złośliwym nowotworem oka. Podobnie jak w zeszłym roku, przed salą 41 uczniowie z wolontariatu będą przyjmować dedykacje konkretnych utworów, które będą odczytywane przed wykonaniem ich przez Crossover. Będzie się działo!

Crossover

Crossover na RyyyKu

Oto krótka relacja z festiwalu RyyyK 2016, który odbył się w LO nr XII. Jednym z wykonawców był nasz zespół CROSSOVER, który dał tam bardzo udany koncert.


Crossover

Crossover na koncercie charytatywnym

Tak było na koncercie charytatywnym naszego zespołu Crossover. Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli, dobrze się bawili i przynieśli produkty żywnościowe dla potrzebujących. Wolontariat zebrał ich bardzo dużo. A kto nie był, niech żałuje!
Filmik zmontował Łukasz Rudkiewicz z klasy 1d (gitarzysta Crossover).

To była moc!

Tak w skrócie można opisać bardzo udany występ grupy CROSSOVER w LO nr XII. Na koncercie charytatywnym, który odbył się w piątek, nasz zespół rozgrzał do czerwoności licealną publiczność. Już niedługo (28 stycznia) odbędzie się duży koncert Crossover w naszej szkole. Szczegóły wkrótce. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Crossover

Czytaj więcej...

Już w piątek koncert Crossover.

W najbliższy piątek 15 stycznia nasz zespół CROSSOVER wystąpi podczas koncertu charytatywnego w Liceum Ogólnokształcącym nr XII we Wrocławiu.
Zagrają również zespoły BLUE BALLS EFFECT  oraz HEDGE THE HOG. Początek o godz. 18.00. Wstęp 10 PLN. Dochód zostanie przekazany na komórki macierzyste dla Szymona Bisagi.

Crossover

Crossover w ASSA

11 grudnia 2015 roku nasz zespół rockowy Crossover został zaproszony do udziału w kameralnym koncercie z okazji 25-lecia Autorskiego Liceum Samorozwoju ASSA. Grupa zaprezentowała tam kilka standardów oraz swoją kompozycję "To nasz czas".

Crossover w ASSA