Turniej Piłki Halowej

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Kossowskiego

W czwartek (17.11) startuje Turniej Piłki Nożnej o Puchar Kossowskiego. Do rozgrywek zgłosiło się siedem drużyn. Poniżej znajduje się harmonogram meczów.

Wszystkim drużynom życzymy powodzenia!

Rusza III edycja Turnieju Piłki Nożnej Halowej o Puchar Z.Kossowskiego!!

W drugim tygodniu października rozpoczniemy rozgrywki. Przypomnijmy, że turniej trwa cały rok. Mecze rozgrywane będą w czwartki od godziny 16:45. Udział w turnieju może wziąć każdy uczeń naszej szkoły, zarówno chłopcy jak i dziewczęta.
Zapisy do końca września u p. Jacka Bartkowiaka.

Turniej o Puchar im. Zdzisława Kossowskiego

W październiku 2011 ruszyła druga edycja całorocznego Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar im. Zdzisława Kossowskiego. Organizatorami turnieju są: Dyrekcja Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej oraz Jacek Bartkowiak (nauczyciel wychowania fizycznego). W turnieju bierze udział 16 zespołów uczniowskich, w których skład wchodzi aż 114 chłopców. Oprócz uczniów zgłosiła się również 7-osobowa reprezentacja nauczycieli. Dużą rolę w organizacji tego przedsięwzięcia odegrała Rada Rodziców, która dofinansowała do nagród. Drużyny zostały rozlosowane do dwóch grup. W obrębie każdej z grup grają systemem „każdy z każdym”. Po fazie grupowej, w maju rozegrana zostanie runda finałowa. Mecze odbywają się w każdy poniedziałek. Już niebawem zmagania drużyn będzie można śledzić na stronie internetowej szkoły.