Szczęśliwa Trzynastka

Sukces "Trzynastki" w DI

O wielkim sukcesie "Trzynastki" w zmaganiach Destination Imagination wiedzą już wszyscy. W bieżącym wydaniu "Szczęśliwej Trzynastki" najważniejsze publikacje są związane właśnie z tym fantastycznym wydarzeniem.

Szczęśliwa Trzynastka nr 16

Szacunek dla naszych koleżanek i kolegów

Redaktorzy "Szczęśliwej Trzynastki" przeprowadzili ciekawą sondę wśród uczniów naszej szkoły, tropiąc tych, którzy cieszą się największym szacunkiem swoich rówieśników (to wielki zaszczyt być wyróżnionym w tak prestiżowej kategorii!). Ponadto polecamy teksty o naszym niezawodnym "Crossie" oraz rozmowę z Klaudią Sobieszek - aktorką, tancerką i piosenkarką z klasy 1 H.

Szczęśliwa Trzynastka nr 15

Nowy rok - nowa ja

Wiele osób wita nowy rok przyrzeczeniami zmiany dotychczasowych, nie zawsze dobrych, przyzwyczajeń. Jak zrobić, aby te plany się spełniły? - w nowej "Szczęśliwej Trzynastce" swoimi dobrymi radami dzieli się  Ola Krala z klasy 3 B. Ponadto polecamy wszystkie pozostałe teksty - owoce redakcyjnej pracy Waszych szkolnych koleżanek i kolegów.

Szczęśliwa Trzynastka nr 14

Święto Odzyskania Niepodległości

Przeglądem pieśni patriotycznych uczciliśmy w tym roku kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Nowa formuła obchodów, poszerzona o rywalizację klas, przypadła uczniom Gim. 13 do gustu. Ponadto w nowym wydaniu "Szczęśliwej Trzynastki" polecamy publikację Justyny Czuchrij z klasy 2 K "Każdy może być wilkiem swojego biznesu". Warto przeczytać ten ciekawy tekst.

Szczęśliwa Trzynastka nr 13

Ciekawa lekcja wychowawcza

Lekcja wychowawcza musi być nudna? Na pewno nie w Gimnazjum nr 13! Nie wierzycie? Przeczytajcie tekst w kolejnym wydaniu "Szczęśliwej Trzynastki". Ta godzina wychowawcza w klasie 3 B na długo zapadnie w pamięć uczniom klasy matematyczno - przyrodniczej.

Szczęśliwa Trzynastka nr 12