Menu
A+ A A-

Grono pedagogiczne

"Kto nabytą wiedzę pielęgnuje, a nową bez ustanku zdobywa, ten może być nauczycielem innych."

Konfucjusz

 


Dyrektor szkoły:

Izabela Suleja

Wicedyrektorzy szkoły:

Anna Wyczlińska, Monika Kawarska-Puła, Mariusz Lechociński

Rzecznik Praw Ucznia: Krzysztof Sojka

Opiekun Samorządu Uczniowskiego: Marcin Gil

 Nasi nauczyciele

Przedmiot

Nauczyciel

Wychowawstwo/Tutoring

Język polski

Anita Jagucka
Monika Kawarska-Puła
Elżbieta Łowicka
Anna Niemirska
Agnieszka Pogoda
Małgorzata Smolińska
Wojciech Walczak
Dorota Zielińska
Ewa Suleja

1 A

2 F
2 H

1 F
3 E
2 A

Język angielski

Grzegorz Bogacki
Marcin Gil
Beata Grabska
Monika Kamer
Wiktoria Kubiak
Agnieszka Lejko
Ewa Orleska-Raczkowska
Krystyna Piotrowicz
Małgorzata Rabiej
Mariusz Raczkowski-Orleski
Marcin Kotwicki



3 K
tutoring 3 K
tutoring 3d
tutoring 3 B
tutoring 3 E
-


Język niemiecki

Anna Książek
Magdalena Baryluk
Tomasz Wyżliński

3 G
3 L

Język francuski

Ewa Orleska-Raczkowska

tutoring 3 E

Język rosyjski

Barbara Gancarz
Helena Szmid

3 D
-

Sztuka

Wanda Merwińska
Krzysztof Szczepański

3 H
tutoring 2 K

Historia/WOS

Ewa Jarmakowicz
Leszek Tymoniewicz
Anna Wyczlińska
Krzysztof Sojka
Bogusława Semik-Ćwirko 

2 D
tutoring 3 L
-
1 K
1 H

Geografia

Bożena Motylewska
Elżbieta Olejczuk
Anna Kowalska

3 A
tutoring 3 G
1 E

Biologia

Artur Dutka
Agnieszka Krawczyk 
Dorota Cichowska-Filipowska
Agata Dudzińska

1 B
2 L

Chemia

Krystyna Majka
Ewelina Sojka
Marta Suleja

1 G
3 B
1 L

Fizyka

Mariusz Lechociński
Marta Olufowobi-Tarka
Agnieszka Potomska

-
2 K

Matematyka

Tomasz Fulara
Nel Gieszczyk
Dorota Pytel
Dorota Szarek
Grażyna Wójcicka
Katarzyna Ignaszewska

2 B
tutoring 2 L

1 D
1 i
 3 F

Informatyka/Technika

Marek Jarmakowicz
Paweł Śliwa 

-
-

Wychowanie fizyczne

Iwona Borysewicz
Karolina Chalabala
Urszula Gawłowska
Maciej Jarosz
Ewa Kluz
Leopold Kluz
Krzysztof Kurzawa
Alicja Pietrzak
Jarosław Szydełko
Tomasz Zatoń

-
tutoring 2 B

-
2 i
3 i
tutoring 3 F

tutoring 2 H
tutoring 3 H

Edukacja dla bezpieczeństwa

Dorota Zielińska
Dorota Cichowska-Filipowska

2 A
-

Szachy

Robert Korpalski
Krzysztof Krupa

-
-

Religia

ks. A. Drozd
ks. Piotr Krukowski
ks. Norbert Graczyk
Piotr Przybyszewski 

-
-
-
-

Chór

Wanda Merwińska

-

Turystyka

Rafał Just

-

Pedagodzy

Agnieszka Palonka-Betlej
Anieszka Galik 
Agnieszka Sudoł
Anna Gołdyn

-
-
-

Psycholog

Alina Baworowska

-

W tej kategorii nie ma artykułów. Jeśli na tej stronie wyświetlane są podkategorie, mogą zawierać artykuły.