Menu
A+ A A-

Mistrzowie Dolnego Śląska!

6 czerwca na Stadionie Olimpijskim odbyły się Lekkoatletyczne Mistrzostwa Dolnego Śląska. Wśród wielu bardzo licznych gimnazjalnych reprezentacji z całego województwa nasi uczniowie stoczyli ciężki bój o medale i mamy swoich MISTRZÓW: 

Basia Rolska z klasy 3f - mistrzyni Dolnego Śląska w skoku w dal wynikiem 5,11 m;

Krystian Wolszakiewicz z klasy 2a - mistrz Dolnego śląska w pchnięciu kulą z wynikiem 14,13 m.

Złota sztafeta 4x100 m w składzie:  Hania Benkowska (2l) - Basia Rolska (3f) - Ada Dąbek (3l) - Julia Najwer (2i) z wynikiem ustanawiającym nowy rekord szkoły 51,2 s.

Sukcesem było również zdobycie brązowego medalu przez sztafetę chłopców na dystansie 4x100 m -   nowy rekord 46,9 s, występującej w składzie: Mateusz Grąbczewski (2d) - Patryk Ryniec (2i) - Szymon Kuchciński (2d) - Jan Lewandowski (2d).

Gratulujemy i dziękujemy!