Menu
A+ A A-

Międzyszkolny Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"

19 grudnia 2017r. w naszym rozśpiewanym gimnazjum odbył się już po raz ósmy Międzyszkolny Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu". Bój o główne nagrody był bardzo zacięty. Jury w osobach: Katarzyny Zawadzkiej - przedstawicielki Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego, ks. Bartłomieja Kota - Wrocławskiego kompozytora i dyrektora artystycznego wielu wrocławskich projektów muzycznych, Mariana Litwy - przedstawiciela Rady Osiedla "Plac Grunwaldzki" oraz Elżbiety Grzesicy - zastępcy przewodniczącego Rady Rodziców naszego gimnazjum miało twardy orzech do zgryzienia. Po długim namyśle werdykt został ogłoszony: 

Grand Prix - zdobył chór z Państwowej Szkoły Podstawowej w Miłoszycach.
W kategorii szkoły gimnazjalne:
I miejsce zajął nasz rodzimy chór "La Tredice Cantante"
II miejsce - Zespół wokalny z Gimnazjum im. Matki Teresy Potockiej
III miejsce - Chór "Fermata" z Gimnazjum nr 37

W kategorii szkoły podstawowe:
I miejsce - Chór SP nr 44 im. Jana III Sobieskiego 
II miejsce - Chór "Szczęśliwa Trzynastka" z ZSP nr 13
III miejsce - Chór SP nr 84 im. Ruchu Obrońców Pokoju
Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!

Galeria zdjęć