Menu
A+ A A-

Wydarzyło się...

Wielki Giba w „Trzynastce”!

W środę 31 maja gościliśmy w "Trzynastce" jednego z najbardziej utalentowanych, utytułowanych i popularnych siatkarzy świata - Gibę. Mieliśmy nie tylko szansę porozmawiać, zrobić wspólne zdjęcia, ale także poćwiczyć umiejętności siatkarskie. 

Galeria zdjęć

Wrocławskie Dzieci Uczą Segregować Śmieci

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny uczestniczą w projekcie Wrocławskie Dzieci Uczą Segregować Śmieci. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem "Jak mądrze i racjonalnie zagospodarowywać odpady". W poniedziałek 22 maja w Parku Staromiejskim odbędzie się Gala Finałowa projektu, wezmą w niej udział Trzynastkowicze.

Życzymy im powodzenia podczas prezentacji!

Benefis Osiedlowy

W środę 19.04.2017 r. w naszej szkole odbył się Benefis Osiedlowy, zorganizowany przez Radę Osiedla "Plac Grunwaldzki" z okazji zakończenia i podsumowania kadencji 2013-2017. W  ramach podziękowania wręczono statuetki osobom, pomagającym w realizacji zadań na rzecz mieszkańców osiedla. Wyróżniona została Pani Dyrektor Izabela Suleja. Gratulujemy!

Imprezę uświetnił występ uczennic klas działań twórczych: Martyny Kowalskiej, Natalii Młynarczyk, Klaudii Sobieszek i Alicji Sałaty.

Planszówki nocą w naszym gimnazjum

27 stycznia w naszej szkole odbyła się noc gier planszowych. Wzięło w niej udział ponad 50 uczniów i 13 absolwentów. Podczas tego wydarzenia uczestnicy próbowali swoich sił w grach takich jak: Dixit, Cluedo, Wsiąść do pociągu, Kolejka, czy Taboo. Przez całą noc można było poznawać nowe planszówki i rywalizować z innymi uczestnikami.  Wydarzenie to pozwoliło spędzić czas w ambitny i oryginalny sposób. Cieszymy się, że uczniowie tak chętnie brali w nim udział i niecierpliwie czekamy na kolejną noc gier planszowych.
planszówki 01

Pokazy taneczne

Pokazy taneczne, które odbyły się w ramach Tygodnia Zdrowia - "Trzymaj formę", jak zwykle zachwyciły widzów. Zapraszamy na krótką fotorelację.

Więcej zdjęć...

Szkolny Festiwal Talentów 2017

We wtorek 21 marca 2017 odbył się w naszym gimnazjum Szkolny Festiwal Talentów 2017, w którym uczestniczyło sześćdziesięcioro uczniów ze wszystkich klas.

W pokazach klas:

I miejsce zajęła Patrycja Panek z klasy 1h - gra na flecie poprzecznym

II miejsce zajęła Martyna Kowalska z klasy 3h - śpiew solo

III miejsce zajął Aram Sayegh z klasy 3d - śpiew solo.

Wyróżnienia:

Tomisław Żubrycki z klasy 1e - gra na pianinie

Aleksandra Rogozińska z klasy 1e - śpiew i Łukasz Rudkiewicz      z klasy 2d -gra na gitarze

Eryk Rąk z klasy 3f - gra na akordeonie

Antoni Matloch z klasy 1L - śpiew solo

Martha Stachowiak  z klasy 1b - śpiew solo

Natalia Młynarczyk, Natalia Niewiejska, Agnieszka Smętek, Daria Dziwińska, Klaudia Pawłowska, Klaudia Sobieszek i Weronika Szymańska z klasy 2h - zespół wokalno instrumentalny „Siski”.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy.

Zwycięzcom gratulujemy!