Wydarzyło się...

Koncert Crossover w SP 84

W poniedziałek 13 listopada zespół Crossover wystąpił w Szkole Podstawowej nr 84 we Wrocławiu. Podczas koncertu były gromkie brawa, a po nim udzielanie autografów i drobny instruktaż gry na perkusji.

Otwarta próba Crossover

W poniedziałek 6 listopada odbyła się próba otwarta zespołu Crossover, w której wzięły udział klasy naszego gimnazjum (3 b i 3 h), a także licealna klasa 1 d. Uczniowie wysłuchali kilka numerów wykonanych przez Crossover, a także poznali kilka ciekawostek muzycznych.

A już w przyszły poniedziałek Crossover zagra koncert w Szkole Podstawowej nr 84 we Wrocławiu.

Matematyczny Marsz na Orientację

W XV Matematycznym Marszu na Orientację, który odbył się 21 października w Parku Zachodnim, świetnie spisały się nasze szkolne patrole. Patrol w składzie Krzysztof Kraszewski (3 f), Łukasz Pawlik (3 f) oraz Jakub Michalski (3 b) zajął VI miejsce. Kacper Doroba (3 d), Dariusz Jędras (2 d) oraz Jan Szyndlarewicz (2 d) uplasowali się tuż za nimi na miejscu VII. Drużyna z klasy 2 f w składzie: Bartosz Mazurek, Paweł Cholewa i Piotr Kubicki zajęła miejsce w drugiej dziesiątce. W kategorii gimnazjów startowało aż 120 patroli!

W kategorii nauczycieli II miejsce zajęła pani Katarzyna Ignaszewska.

Gratulacje dla wszystkich startujących!

Gratulacje!

Z ogromną przyjemnością i dumą informujemy, że z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej „za ich wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej nagrody Kuratora Oświaty” Dolnego Śląska otrzymali: Pani Dyrektor Izabela Suleja i Pan Tomasz Fulara.

Pan Krzysztof Szczepański otrzymał nagrodę Prezydenta Wrocławia Pana Rafała Dutkiewicza.

Gratulacje!

Wielki Giba w „Trzynastce”!

W środę 31 maja gościliśmy w "Trzynastce" jednego z najbardziej utalentowanych, utytułowanych i popularnych siatkarzy świata - Gibę. Mieliśmy nie tylko szansę porozmawiać, zrobić wspólne zdjęcia, ale także poćwiczyć umiejętności siatkarskie.

Wrocławskie Dzieci Uczą Segregować Śmieci

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny uczestniczą w projekcie Wrocławskie Dzieci Uczą Segregować Śmieci. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem "Jak mądrze i racjonalnie zagospodarowywać odpady". W poniedziałek 22 maja w Parku Staromiejskim odbędzie się Gala Finałowa projektu, wezmą w niej udział Trzynastkowicze.

Życzymy im powodzenia podczas prezentacji!