Menu
A+ A A-

Lenny_Face w Chinach

Drużyna Lenny_Face (Piotr Kubicki, Kacper Kuźmiński, Bartosz Mazurek, Magdalena Wiśniewska, Kacper Żywczak oraz trenerka pani Anita Jagucka) otwiera nasz tegoroczny album DI. Jako zdobywcy II miejsca na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności Destination Imagination w ubiegłym roku szkolnym mogli teraz reprezentować Polskę na turnieju chińskim w Pekinie. Brali tam udział w wyzwaniu specjalnym – dwudziestoczterogodzinnym oraz w „wyzwaniu na już”. Mieli też okazję zwiedzać Pekin, stanąć na Wielkim Murze Chińskim oraz spróbować chińskiej kuchni. Wszystko to możliwe było nie tylko dzięki ich sukcesowi w Polsce, ale także dzięki pomocy sponsorów: Fundacja PKO Bank Polski, Uni-Truck, EFL Grupa Credit Agricole, Idea Leasing, darczyńcy prywatni.

Dziękujemy!

więcej zdjęć