Menu
A+ A A-

Narkotykom i dopalaczom mówimy nie

Miło nam poinformować, że klasa II A brała udział w wydarzeniu artystycznym w centrum sztuki IMPART organizowanym przez Komendę Miejską Policji we Wrocławiu. Nasi uczniowie wraz z zaproszonymi gośćmi mogli  uczestniczyć w pokazach sztuki walki  i gimnastyki artystycznej oraz wysłuchać śpiewających artystów. Zobaczyli również  film dotyczący profilaktyki uzależnień pt. „Narkotykom i dopalaczom mówimy nie”. Wspaniale było się spotkać ze znanymi sportowcami, medalistami i olimpijczykami, którzy zwracali się  do licznie zgromadzonej młodzieży z apelem dbałości o zdrowie. Honorowym gościem spotkania był pan Jerzy Górski - bohater filmu pt. „Najlepszy”. Opowiedział on o swoim bardzo trudnym, ale efektywnym wyjściu z nałogu. To sport uratował mu życie!      

Poniżej przedstawiamy film oraz hasła sportowców kierowanych do młodzieży – warto to zobaczyć.