Menu
A+ A A-

Przystanek Kariera

W piątek, 11 maja 2018, uczniowie klas trzecich gimnazjum uczestniczyli w wydarzeniu organizowanym przez Gazetę Wyborczą i Kino Nowe Horyzonty „Przystanek kariera”. Wysłuchali prezentacji wielu wrocławskich firm, które pokazywały im różne drogi kariery, następnie na placu Solnym mogli odwiedzić stoiska i zobaczyć prezentację możliwości, jakie dają wrocławskie przedsiębiorstwa.  Poznaliśmy wymagania, jakie stawia Leroy Merlin, wrocławskie MPK czy Cadbury, a także możliwości rozwoju w GlobalLogic czy IT Kontrakt. Jednak najciekawszym momentem było spotkanie z podróżnikiem Aleksandrem Dobą, który trzykrotnie kajakiem przepłynął Ocean Atlantycki. Pan Aleksander opowiadał o swoich podróżach, pasji, z której one wynikają i przede wszystkim pokazał młodym ludziom, że jeśli praca jest pasją, to nie pracujemy, a dobrze żyjemy.